• iPhone

  Autorius: Ramūnas Blavaščiūnas | Mac Arena.

  Yra eilė priežasčių kodėl iPhone gali pradėti veikti lėčiau, ypač senesni modeliai, kuriuose įdiegtos naujesnės iOS versijos.

  Vargu ar ką nustebina tas faktas, kad senesni įrenginiai su laiku pradeda veikti lėčiau, ypač tie, kuriuose įdiegtos naujesnės operacinės sistemos versijos nei kad buvo juos įsigyjant. Gera žinia ta, kad yra paprastas būdas pagreitinti iPhone, bent jau kuriam laikui.

  Anot programuotojo Zachary Drayer šis būdas yra tiek keistas, kad vargu ar daug kas apie jį žino, net jei ir naudoja iPhone jau daug metų.

  Nėra aišku kodėl Apple įdiegė šį slaptą būdą, tačiau panašu, kad greitai paspaudus 10 kartų ant bet kurios piktogramos ekrano apačioje esant „App Store“ aplikacijoje – daro stebuklus. Greitai paspaudinėjus dešimt kartų iš eilės ant tos pačios piktogramos, aplikacijos ekranas akimirkai tampa tuščias, anot Drayer reikėtų suprasti, kad tada išvalomas „App Store“ aplikacijos kešas. Panašu, kad šis būdas veikia eilėje Apple aplikacijų. Anot programuotojo šis slaptas kešo išvalymo būdas veikia „iTunes“, „iBooks“, „App Store“ ir „Apple Watch“ iOS aplikacijose, tačiau neveikia tokiose aplikacijose kaip „Podcasts“, “Music“, „Game Center“, „Messages“ ar „Phone“.

  Jei pastebėjote, kad iPhone nepraneša apie aplikacijų atnaujinimus ar bendrai jo darbas sulėtėjo – pabandykite šį būdą. Žinoma, tai negrąžins iPhone jaunystės, tačiau jei iOS įrenginio sulėtėjimo priežastis yra susikaupęs didelis failų kiekis aplikacijos keše – jis gali šiek tiek pagreitinti įrenginio darbą.

  Straipsnio šaltinis: macarena.lt 

  macarena-logo